Ubezpieczenie moje dziecko

Pakiet Moje Dziecko


Ubezpieczenie dla dzieci od poważnych zachorowań. Jedna składka obejmuje ochroną wszystkie Twoje dzieci - bez względu na to ile ich masz zawsze płacisz taką samą niską składkę!

Ubezpieczenie dla singla

Ubezpieczenie dla mnie


Pakiet ubezpieczeniowy obejmujący najważniejsze świadczenia dla ubezpieczonego. Dedykowany singlom, studentom, ale też każdej osobie, która dba o własne życie i zdrowie.

Ubezpieczenie dla par

Ubezpieczenie dla par


Ubezpieczenie na życie dedykowane osobom pozostającym w związkach. Pakiet ubezpieczeniowy oprócz naszego życia i zdrowia zawiera świadczenia chroniące życie i zdrowie naszej drugiej połówki.

Ubezpieczenie rodzinne

Ubezpieczenie rodzinne


Obejmij całą swoją rodzinę pakietem ochronnym. Ubezpieczenie dedykowane dla rodzin z dziećmi. Szeroki zakres ubezpieczenia chroni każdego członka rodzinny od nieprzewidzianych zdarzeń.

Ubezpieczenie dla Vipa

Ubezpieczenie Premium


Ubezpieczenie na życie na warunkach dedykowanych dla osób poszukujących najlepszej ochrony swojego życia i zdrowia. Wysokie sumy ubezpieczenia - nawet do 100 tysięcy złotych.

Ubezpieczenie podróżne

Ubezpieczenie Premium


Wybierając się w podróż zawsze pamiętaj o ubezpieczeniu turystycznym. Polska jest jednym z niewielu krajów Unii Europejskiej gdzie państwowa służba zdrowia refunduje 100% kosztów leczenia!