Pośrednik Bezpieczny.pl zaprasza do poznania pakietów ubezpieczeniowych z rabatem za Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 20300

Ubezpieczenie moje dziecko Generali - Kod Pośrednika Bezpieczny.pl

Pakiet Moje Dziecko


Ubezpieczenie dla dzieci od poważnych zachorowań. Jedna składka obejmuje ochroną wszystkie Twoje dzieci - bez względu na to ile ich masz zawsze płacisz taką samą niską składkę! Sprawdź ofertę i skorzystaj z rabatu za Kod Pośrednika Bezpieczny.pl

Ubezpieczenie na życie dla singla Generali - Pośrednik Bezpieczny.pl

Ubezpieczenie na życie dla mnie


Pakiet ubezpieczeniowy obejmujący najważniejsze świadczenia dla ubezpieczonego. Dedykowany singlom, studentom, ale też każdej osobie, która dba o własne życie i zdrowie. Poznaj nasz innowacyjny produkt i dostosuj pakiet do swoich potrzeb.

Ubezpieczenie na życie Generali - Kod Pośrednika Bezpieczny.pl

Ubezpieczenie na życie dla par


Ubezpieczenie na życie dedykowane osobom pozostającym w związkach. Pakiet ubezpieczeniowy oprócz naszego życia i zdrowia zawiera świadczenia chroniące życie i zdrowie naszej drugiej połówki. Poznaj ubezpieczenie na życie w Generali i zyskaj rabat za Kod Pośrednika Bezpieczny.pl.

Ubezpieczenie na życie Generali - Kod Pośrednik Bezpieczny.pl

Ubezpieczenie na życie rodzinne


Obejmij całą swoją rodzinę pakietem ochronnym. Ubezpieczenie dedykowane dla rodzin z dziećmi. Szeroki zakres ubezpieczenia chroni każdego członka rodziny od nieprzewidzianych zdarzeń. Zabezpiecz kompleksowo swoją rodzinę pakietem na życie w Generali. Pośrednik Bezpieczny.pl zaprasza.

Ubezpieczenie na życie Generali - Pośrednik Bezpieczny.pl

Ubezpieczenie na życie Premium


Ubezpieczenie na życie na warunkach dedykowanych dla osób poszukujących najlepszej ochrony swojego życia i zdrowia. Wysokie sumy ubezpieczenia - nawet do 150 tysięcy złotych. Skonfiguruj swoje ubezpieczenie i otrzymaj rabat 10% na polisę.

Ubezpieczenie podróżne Generali - Pośrednik Bezpieczny.pl

Ubezpieczenie turystyczne


Wybierając się w podróż zawsze pamiętaj o ubezpieczeniu turystycznym. Polska jest jednym z niewielu krajów Unii Europejskiej gdzie państwowa służba zdrowia refunduje 100% kosztów leczenia. Ubezpiecz się i ruszaj w podróż bez obaw.